Karşınızda iOS 14

iOS 14 Beta 8 sürümü kısa bir süre önce, Apple Developer Center üzerinden 18A5373a sürüm numarası ile yayınlandı. iOS 14 Beta 8, geliştiricilere ‘Ayarlar’ uygulamasındaki kablosuz güncelleme aracılığıyla sunulmakta. Performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmelerini içeren güncelleme yaklaşık 100 MB boyutunda.

iOS 14 ne zaman gelecek? İşte iOS 14 gelecek telefonlar ve özellikleri

Uygulama kitaplığı, uygulama klipleri, iMessage, ana ekran wigdet’ları için yenilikler ve daha fazlasını içeren iOS 14’te gökkuşağı çizgili duvar kağıtlarının seçenekleri standart ışık modu ayarları dışında karanlık mod ayarlarına da sahip olma, yeni bir ‘Takvim’ uygulaması simgesi, ‘TV’,  Dosyalar’ ve Müzik uygulaması değişiklikleri gibi bir takım yenilikler yayımlandı.

Ancak şimdilik 18A5373a güncellemesi geliştirici hesaplarına sahip tüm iPhone modellerinde görünmeyebiliyor. Her zamanki gibi, güncelleme indirilmek üzere hemen görünmezse, tüm kayıtlı geliştiricilere sunulması bazen biraz zaman aldığından kontrol etmeye devam etmenizde fayda var.

Bunun yanı sıra iOS Beta sürümü dışında iPadOS Beta 8’de geliştirici hesapları için indirilebilir hale gelmiş durumda olduğunu da ayrıca belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir