Playstation 5 çıkış tarihi sızdırıldı!

Oyun konsolu denildiğinde akıllara Playstation geliyor olsa da, Microsoft son günlerde bir atağa kalktı; geçtiğimiz günlerde fiyatı açıklanan Xbox Series S ve PS5’in rakibi olan Xbox Series X hakkında detaylar paylaşılmaya başlandı.

PlayStation 5 Accessories Listings Suggest a Late November Release Date for  the Console

EA oyunlarının Xbox Game Pass‘a eklenmesiyle Microsoft’tan dikkat çekici bir hamle daha geldi. Tabi diğer yandan oyuncular Sony’nin yeni oyun konsoluna ne zaman sahip olabileceklerini yani PlayStation 5 çıkış tarihini merak ediyor.Sony PlayStation 5 özellikleri belli oldu

Oyuncuların uzun bir süredir beklediği, Xbox’ın rakibi Sony PlayStation 5 özellikleri ne oldu? PlayStation 5 oyunları nasıl görünüyor?

PlayStation 5 çıkış tarihi sızdırıldı!

Çıkış tarihi konusunda resmi bir açıklama bulunmuyor, ancak bir Twitter kullanıcısının Amazon Japonya’nin internet sitesinde keşfettiği detay, Sony’nin yeni oyun konsolunun çıkış tarihini gözler önüne serdi.

PlayStation 5 çıkış tarihi sızdırıldı!

Hazırlanan sayfada ‘Bu ürün için planlanan çıkış tarihi 20 Kasım 2020’dir.‘ ifadesinin yer aldığı görüldü. Bu tweet atıldıktan sonra Amazon ilgili ifadeyi sayfasından kaldırdı.

Bu kapsamda en azından Japonya çıkış tarihinin 20 Kasım olabileceği düşünülüyor. PlayStation 5 çıkış tarihi konusunda sizin beklentiniz nedir? Görüş ve önerilerinizi yorumlar bölümünden bize iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir