Xiaomi Redmi Note 10 tasarımı ve bazı özellikleri sızdırıldı!

Akıllı telefon pazarının en önemli üyelerinden birisi olan Xiaomi orta segment için önemli cihazları piyasaya sunmaya devam ediyor. Redmi adı altında fiyat-performans anlamında iyi işler çıkartan Çin merkezli şirketin durmaya niyeti yok.

İlerleyen zamanlarda raflardaki yerini almasını beklediğimiz bir başka Redmi modeli için ise şimdiden bazı detaylar sızdırılmaya başlandı bile. Buna göre Xiaomi Redmi Note 10 tasarımı ve özellikleri hakkında önemli ip uçlarına sahip oluyoruz.

Xiaomi Redmi Note 10 tasarımı ve bazı özellikleri sızdırıldı!

Telefonun tasarımı hakkında ortaya çıkan en önemli detay, arka kısmını ortalayan kamera yapısı. Burada bir daireye konumlandırılmış olan 3 farklı kamera sensörü yer alıyor. Hatta iddialar bizlere ana kameranın 48MP olacağını bile fısıldıyor. Diğer sensörler hakkında ise herhangi bir detay bulunmuyor. Ön kısma baktığımızda ise sol üste yerleştirilmiş deliklik bir tasarım görüyoruz. Buradaki selfie kamerasının çözünürlüğü hakkında da bir bilgimiz yok.

Xiaomi Mi Note 10 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) Fiyatı

Xiaomi Redmi Note 10 tasarımı hakkında paylaşılanlar bu şekildeydi. Bir de telefonun donanımsal yapısını açığa vuran bazı gelişmeler var. Bu gelişmelere göre Redmi Note 10, gücünü Qualcomm tarafından üretimi gerçekleştirilen Snapdragon 765G işlemcisinden alacak. Hatırlanacağı üzere daha öncesinde bu modelde MediaTek Dimensity 820 yonga setinin kullanılacağı iddiaları vardı. RAM kapasitesi hakkında ise söylenen rakam 8 GB. İlerleyen zamanlarda bu model hakkında daha çok sızıntı haber duyuyor olacağız gibi gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir